לתאום פגישת ייעוץ 

טלפון: 03-9325772, 054-4520174

פרטיך התקבלו בהצלחה!

להורדת ספרי האחרון

גיוס מענקים מהמדען הראשי

  מומחה טוב יגייס עבורך 50 אלף ש"ח מומחה מצוין יגייס 5 מיליון

 

משה רותם, מומחה בינלאומי לגיוס מענקים מהמדען הראשי בארץ ובאירופה, יזם מוביל בתעשייה, אשר הקים 3 חברות, 2 מפעלים ועשה 2 אקזיטים מוצלחים, ייעץ וילווה אתכם בכל שלבי הכנת הבקשה, עד לקבלת המענק הגבוה ביותר האפשרי עבורכם

  גיוס מענקים באירופה

מענקי המדען הראשי בישראל הם דרך מצוינת אך לא היחידה לקבל את המימון הדרוש לפיתוח המוצר והמיזם שלך.
ישראל חתומה עם מספר ניכר של מדינות על שיתוף פעולה טכנולוגי, המניב לחברות השותפות עדיפות בסיוע ממשלתי נדיב לפיתוח מוצרים משותפים.

גיוס מענקים בישראל

הבקשה לקבלת מענק מהמדען הראשי היא שיווקית ולכן כתיבת הבקשה והגשתה מחייבות הבנה טכנולוגית שיווקית עמוקה והכרת צורכי הלקוח המדען הראשי. משה פיתח שיטה ייחודית לגיוס מענקים מהמדען הראשי אשר מבוססת על 4 שלבים .

מאמרים אחרונים

בימים אלה, כשכספי הסיוע של המדען הראשי מוגבלים יותר מתמיד, אישורי המדען מגיעים באיחור רב והחברות הטכנולוגיות מתקשות להסתמך על המענקים כמקור למימון תוכנית הפיתוח שלהם, יש ערוץ תמרוץ נוסף: שיתוף פעולה דו-לאומי.

 

פרויקטי פיתוח, בעיקר של מוצרים שחדשנותם הטכנולוגית נמוכה, מתקשים בדרך כלל לזכות במענקי מו"פ מלשכת המדען הראשי. אבל מסתבר שזו לא תמיד גזירה משמים.

ללשכת המדען הראשי יש ערוץ מועדף שבו רף קריטריון החדשנות הטכנולוגית  נמוך מאשר בערוץ הרגיל, פרק הזמן עד קבלת האישור קצר יחסית ושיעור המענק המאושר גבוה ביחס לערוץ הרגיל. ערוץ מועדף זה הוא תוכניות המו"פ הדו-לאומיות.

Please reload